close

Biografia

RaduS to polski Dee Jay oraz prezenter radiowy urodzony 25.04.1988 roku
Proszowicach a aktualnie zamieszkuje w Kazimierzy Wielkiej (woj.Świętokrzyskie) gdzie  swoją muzyką zadowala tamtejszych mieszkańców. Radosław bo tak ma na imię artysta,  nie podaje swojego nazwiska, ponieważ chce być rozpoznawany wyłącznie pod swoim pseudonimem  artystycznym.

Muzyką zajmuje się od najmłodszych lat, a profesjonalnie od około 2004  roku. Nauczył się różnych technik mixowania. Jego preferowaną muzyką jest oczywiście Hands  Up, Hardstyle, Jumpstyle, Electro-House. RaduS zawsze ma okazję zaprezentować się w  Klubie 139 w miejscowości Śmigno koło Tarnowa (woj. małopolskie) przy boku DJ Edy, a  przy nim miał pierwszy raz okazje do zagrania na konsoli.

Raz do roku ten klub organizuje dla osób niepełnosprawnych imprezę tego typu, a właśnie RaduS prowadzi ich do wspólnej zabawy. Widać, że w każdy występ wkłada całego siebie, dzięki czemu zasługuje on na wielkie uznanie wśród słuchaczy, ponieważ charakteryzuje się doskonałym wyczuciem sytuacji. Wie co kiedy, kto potrzebuje i daje to. Jego energiczne rytmy wpadają w ucho każdemu.

samodzielni.com

Brak plakatów w bazie
Red7 - Twoja Czerwona Siódemka - Imprezowe Radio InternetoweN-Stars